aktualizováno: 19.10.2018 08:37:35 

Trativod music band - Bluegrass‚ Country, Old Time

Pro pořadatele
  

 
 Old time, bluegrass a country skupina Trativod - všichni její členové v současné době žijí ve městě Mělník, nebo v jeho bezprostředním okolí. Do tohoto regionu je tak soustředěno i nejvíce našich aktivit. Nebráníme se však cestování za účelem hraní jak po republice, tak i do zahraničí.

Rádi se s Vámi dohodneme na: hraní k poslechu
pro takové hraní máme připravený přibližně hodinový blok Oldtime a bluegrass písní, spojených doprovodným slovem. Texty písní jsou pro přiblížení k americkým originálům částečně v angličtině, zbytek repertoáru je pak v češtině. České texty jsou v drtivé většině naše vlastní. Náš poslechový program je vhodný pro vystoupení na festivalech, přehlídkách kapel, různých slavnostech, dožínkách  a podobně.

Zvučení:
pokud na akci není pořadatelem zajištěno zvučení, je Trativod vybaven vlastním zvukovým aparátem a jsme tedy schopni si celou akci zajistit soběstačně. Budeme k tomu od Vás potřebovat 1x stabilní zdroj el. napětí, lidově: zásuvku na 220 V, standardně užívanou v domácnostech. Dále přístup minimálně hodinu před zahájením akce pro včasné sestavení aparátu a zvukovou zkoušku. Vhodný je i snadný přístup, příjezd, pro nanošení zařízení.

Cena za vystoupení:
Jistě nalezneme cenu, za jakou budeme hrát. Vždy to je odvislé od nákladů s akcí pro nás spojených. To je především dojezdová vzdálenost, poskytnuté občerstvení, případně přenocování, zvučení a podobně.

 

Preambule, byť na závěr:

Trativod zásadně nehraje na různých reklamně-prodejních akcích velkoobchodních řetězců, jakož ani na předvolebních a jiných politických akcích. Nechceme zde hrát proto, že tyto akce dle nás nejsou hodny nám tak milé hudby, která vzešla a patří do jiného prostředí. Nechceme se ani profilovat jako politicky smýšlející sdružení, byť naše orientace je jednoznačně nasměrována k Americe, nikoli však Americe politické, ale idylicky horalské.

 

Trativod na mělnickém Vinobraní 2009, Country scéna 

TOPlist