aktualizováno: 19.10.2018 08:37:35 

Trativod music band - Bluegrass‚ Country, Old Time

Osobnosti

 
Mandolína: Pavel Rác
zakládající člen skupiny, autor všech textů původních Povalečsko-Trativodských písní. Léta věrný Bluegrassu i když na mandolinu je ochoten se přidat od dechovky přes Beatles až k „Tamburaši“. Pro veselí okolí je ochoten udělat cokoli, hudbu považuje za drogu, které rád podléhá.  
 

Kytara: Petr Ježek

jednou z duší Trativodu, hlavní zpěvák bandu. Petr je zastáncem bluegrassu v mnoha podobách, moderní i klasické pojetí kytary mu není cizí.
 

Housle: Daniela Novotná;  Banja: Karel Novotný

Daniela  již mnoho let hraje Bluegrass. Dává přednost modernějšímu bluegrassu a čitelným houslím.
 
Karel je zastáncem Old time a klasického Bluegrassu. Prstýnky při hře na banjo nasazuje jen občas a spíše propadl  stylu Clawhammer.
Karel je  autorem i několika textů k písním, organizačně se snaží udávati kapele směr.

 

Kontrabas: Tomáš Panc nebo David Koucký

Tomáš je spíše zastáncem tvrdé rockové hudby než modré trávy. Old time či dokonce Hillbilly slýchává tak maximálně na zkouškách. Pustí-li si doma vůbec kdy Bluegrass, je to zaručeně NGR v jejich nejdivočejší podobě.
 
David je "oltajmista" tělem i duší. V duchu týhle  muziky žije od chvíle, když ráno otevře oči. V noci se mu pak o ní zdá, aby až se ráno probudí, šel své sny realizovat. Jinak, je-li v kapele muzikant, který má hudbu a rytmus v krvi, je to právě David.
 
... jestli uvidíte na pódiu Tomáše či Davida mnohdy ani my předem nevíme, tedy se musíme nechat překvapit  :o)
 
 
perlička: Krom Tomáše a Davida - basistů skupiny, všichni ostatní hráči vlastní kontrabas. (David ho momentálně nevlastní, ale zase na něj absolvoval koservatoř :-) )
 
TOPlist